Бланідас - Засіб для миття морозильних камер

97,00
грн.
Готовий засіб для очищення та дезінфекції холодильників, морозильних камер, холодильних та морозильних шаф, сумок-холодильників.

Добре працює на поверхнях з нержавіючої сталі.

Склад: антисептик, розчинник, НПАР (неіоногенні ПАР), АПАР (аніонні ПАР).

Властивості:

Засіб ефективно видаляє бруд та залишки харчових продуктів на внутрішніх та зовнішніх поверхнях холодильного обладнання. Засіб усуває неприємні запахи. Спеціально розроблений для очищення холодильного обладнання при температурі до -25°С. Можливо використовувати для всіх видів поверхонь які використовуються для виробництва холодильного обладнання.

Сфера застосування:

Для очищення холодильників, морозильних камер, холодильних та морозильних шаф (далі холодильне обладнання), сумок-холодильників у лікувальних установах різного профілю, на підприємствах фармацевтичної, хімічної, біотехнологічної, мікробіологічної, харчової та переробної промисловості, підприємствах комунального господарства, громадського харчування і торгівлі, на всіх видах транспорту, в учбових та дошкільних закладах, побуті та в інших установах для дотримання належної гігієни.

Спосіб використання:

Готовий засіб нанести на поверхню холодильного обладнання та витримати 5-10 хв. При сильних забрудненнях використовувати губку. Змити проточною водою.

Особливості застосування:

Всі роботи з засобом слід проводити в захисних гумових рукавичках, уникати попадання в очі та на шкіру.

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш номер телефона
Made on
Tilda