К-Отрин SC50 1 Л

Препаративна форма. Концентрат суспензії, яка містить 50 г/л дельтаметрина.

Виробник: фірма «Байєр САС» (Франція).

Сумісність препарату. Рекомендовано попередньо тестувати на сумісність.

Ефективність. К-Отрин ® SC 50 — контактно-кишковий інсектицидний засіб, призначений для знищення синантропних комах на об'єктах різних категорій у середовищі життєдіяльності людини. Зокрема, використовують на комунально-побутових об'єктах, об'єктах громадського харчування, на транспорті для знищення повзаючих (тарганів) і літаючих (мух, комарів) комах.

Приготування робочого розчину

При використанні інсектицидного засобу К-Отрин®SC 50 необхідно спочатку готують робочий розчин з концентрату, а потім робочим розчином проводять обробку.
Робочий розчин готують безпосередньо перед проведенням дезинсекційних робіт, використовуючи воду кімнатної температури (18-25 °С), рівномірно перемішуючи його протягом 5 хвилин.

Спосіб застосування

Для знищення тарганів 25 мл К-Отрин ® SC 50 розчинити в 5 л води. Цього робочого розчину достатньо для обробки до 100 кв.м площі. Термін дії обробки: 2-4 місяці.

Для знищення мух і комарів 50 мл К-Отрин ® SC 50 розчинити в 5 л води. Цього робочого розчину достатньо для обробки до 100 кв.м площі.

Термін впливу препарату при боротьбі з комарами — до 2 місяців.

Місця скупчення комах обробляють за допомогою розпилювального обладнання (ручні, ранцеві обприскувачі з довжиною наконечника 1 м) з відстані 20-30 см.
Обробку проводять одночасно у всіх приміщеннях, заселених комахами. Після обробки приміщення залишають закритими не менше ніж на 2 години. Потім його ретельно провітрюють протягом 30 хв і проводять вологе прибирання.

Запобіжні заходи

  1. При роботі з препаратом необхідно дотримуватись всіх запобіжних заходів, передбачених «Інструкцією з техніки безпеки при зберіганні, транспортуванні та застосуванні пестицидів в сільському господарстві» (М.:Агропромвидав, 1985) і «Санітарних правил при транспортуванні, зберіганні та застосуванні пестицидів у народному господарстві» ( К, 1998) Використовувати згідно інструкції виробника.
  2. Обробку проводити в захисному одязі, масці, окулярах.
  3. Уникати контакту препарату зі слизовими оболонками і шкірою, а також вдихання крапель аерозолю.
  4. Під час обробки забороняється: їсти, пити, палити.
  5. У разі потрапляння на шкіру промити великою кількістю води з милом, зняти забруднений одяг. При попаданні в очі, на слизові оболонки - негайно промити великою кількістю води протягом 15-20 хвилин. Звернутися до лікаря при нездужанні.
Форма випуску
Тара: каністра 1 л.


Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малонебезпечні).

Зберігання
Термін зберігання: 2 роки. Зберігати в упаковці виробника. У сухому приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів, напоїв, ліків, кормів для тварин. В недоступному для дітей місці.

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш номер телефона
Made on
Tilda