Контейнер для щурів та мишей (Размер:24,5-18,8-8,5) ВЕЛИКИЙ

ІНСТРУКЦІЯ по використанню пластикових контейнерів «КАПКАН»

1. Повна назва: Пластикові контейнери КАПКАН (Контейнер дератизаційний універсальний; Контейнер для щурів та мишей).

2. Виробник: Вироблено в КНР на замовлення ТОВ «Компанія Укравіт».

3. Зовнішній вигляд: Контейнер «Капкан» - це прямокутний пластмасовий виріб, виготовлений у формі коробки, що закривається ключем. Всередині контейнер розділений перегородками на два або три відділення: коридор для проходу гризунів та 2 відділення для розміщення принади. Контейнер має функціональні отвори(вхід і вихід) для проникнення всередину гризунів з метою живлення. Оснащений металевим або пластиковим стержнем для фіксації принади. На нижній кришці контейнерів передбачені отвори для закріплення корпусу саморізами. Маса контейнерів : 350-420г.

4. Призначення засобу: Для безпечного розміщення всередині контейнерів отруйних принад для щурів та мишей.

5. Сфера застосування: в житлових і нежитлових приміщеннях та поза ними.

6. Застосування:

- Контейнер встановлюють на шляхах ймовірного пересування гризунів до джерел харчування та води(під стінами, огорожами, під накриттям, в кутках).

- Всередині контейнера розмістити принаду і закріпити її за допомогою пластмасових(металевих) стержнів. Можливе розміщення декількох видів принад одночасно.

- Для контролю чисельності гризунів можливе розміщення в контейнері клейової пастки. Клейову пастку розміщують вздовж коридору для проходу гризунів.

- Зачинити контейнер ключем.

7. Безпека застосування: Контейнер встановлюють в місцях недосяжних дітям, домашнім тваринам та птахам. На верхній кришці контейнеру рекомендовано наклеїти ярлик яскравого кольору, із інформацією про наявність отруйної принади, дату встановлення, назву організації, що проводить дератизацію та прізвище відповідальної особи, яка встановлювала цей контейнер на об'єкті. Контроль проводити не рідше одного разу в 2-3 дні , перевіряючи залишки принади або наявність в контейнері виловленого гризуна (в разі застосування клейової пастки). Впійманого гризуна треба знешкодити і закопати в спеціально відведених місцях на глибину не менше ніж на 0,5м , попередньо обробивши 10% розчином хлорного вапна.

Уникати контакту з виловленими гризунами! Дотримуватись загальних правил особистої гігієни та санітарної безпеки.

За токсикологічними властивостями пластикові контейнери КАПКАН за звичайних умов використання не представляють небезпеки для людини та оточуючого середовища.

Упаковка 15 шт

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш номер телефона
Made on
Tilda